Interpelacja w sprawie rejestru umów Gminy Myślenice

Do Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice złożyłam interpelacje w sprawie aktualizacji rejestru umów zawieranych przez Urząd Miasta i Gminy Myślenice. Taki rejestr widnieje na stronie Biuletynu Informacji Publicznej lecz jest nie aktualizowany od września 2017 roku.

Dbając o przejrzystość finansów publicznych staram się o aktualizację tego rejestru za czas w którym nie został on uaktualniony czyli od października 2017 roku do dnia dzisiejszego oraz o jego stałe publikowanie od nowego roku kalendarzowego zarówno na stronie BIP jak i na stronie www.myslenice.pl

Mam nadzieję że taka informacje pozwoli na społeczne kontrolowanie wydatków Urzędu i zarazem pozwoli na sprawdzenie jak wydatkowane były środki budżetowe.

interpelacja_rejestr_umow

 

Dziękuję za szybką realizacje i odpowiedź na moją prośbę. Rejestr umów do końca 2018 roku jest już na stronie BIP Myślenice, mam nadzieję że będzie on na bieżąco uzupełniany w roku 2019 i następnych latach bez konieczności przypominania czy pisania wniosków w tej sprawie.

Zachęcam do analizy umów zawieranych przez Gminę Myślenice by sprawdzić jak wydatkowane są środki budżetowe z Państwa podatków. Jeśli uważają Państwo, iż istnieje możliwość oszczędności, bądź bardziej racjonalnego wydatkowania, zachęcam do dzielenia się Państwa spostrzeżeniami i uwagami.

interpelacjaodp_umowy_rejestr
Podążaj za nami i polub nas: