Interpelacja w sprawie zapewnienie dostępu do terenu na którym znajduje się Kapliczka Matki Boskiej Śnieżnej „ Na Studzience”

Napisałam do Pana Burmistrza zapytanie o zapewnienie dostępu do terenu na którym znajduje się Kapliczka Matki Boskiej Śnieżnej „ Na Studzience” poprzez umieszczenie tablicy „teren Gminy Myślenice” , wykoszenie terenu z wysokiej trawy oraz o wyznaczenie i urządzenie ścieżki po której osoby niezależnie od wieku będą mogły bezpiecznie dotrzeć pod kapliczkę od strony ul.Daszyńskiego.

Pan Burmistrz odpowiedział ale niestety w sposób niekompletny, nie napisał czy zamierza postawić postulowaną tabliczkę „teren gminy” w okolicach ul Daszyńskiego, a dostępność komunikacyjną uzależnia od wolnych środków.

Nie tego oczekują mieszkańcy Miasta. Niestety często wejście od strony ul. Daszyńskiego jest blokowane przez samochody parkujące na wejściu na działki gminy przez co wszyscy myślą, że nie ma tam dostępu. No cóż Burmistrz ma inne priorytety niż dostęp do zabytków, a ostatnio proponował nam turystykę religijną.

studz_inter
studzienki_odpowiedz
Podążaj za nami i polub nas:
error